PROROCK CLAN

Najlepsi z najlepszych w Call od Duty Modern Warfare 2


#1 Dzisiaj Tue, 13 Oct 2009 09:24:45 +0200

BassmanPL

Moderator

Zarejestrowany:
Posty: 2
Punktów :   

Ulubione zestawy na poszczególne mapy

W tym wątku poruszymy najważniejszą sprawę w codzie czyli "mapka a guny i perki". Podawajcie swoje propozycje.

Offline

 

#2 Dzisiaj Tue, 13 Oct 2009 16:11:59 +0200

konioPL

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 13
Punktów :   

Re: Ulubione zestawy na poszczególne mapy

Moim ulubionym zestawem jest M4 z celownikiem laserowym i G36C też z tym celownikiem do tego RPG-7 i martyrdom.
Dobre jest to do mapek gdzie głównie strzela się na dalekie odległości.  wynik:


Mammon spał. A odrodzony PROROCK CLAN potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jego wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o PROROCK CLAN-ie dzieciom swym powiadali.

Offline

 

#3 Dzisiaj Tue, 13 Oct 2009 16:28:32 +0200

goooral

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 3
Punktów :   

Re: Ulubione zestawy na poszczególne mapy

"NO więc tak" moja ulubiona bronia jest m4 z red dot sight-em a perki to jugernaut matyrdom oraz 3x flash granades gra mi sie nia wszedzie dobrze. ostatnio coraz lepiej na showdown bog crash


Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka Czarną sukienkę ma ten kolezka Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja
Kto godny chwały a kto wręcz kija A gdy podskoczyć mu ktoś próbuje Armie beretów mobilizuje
Ich nie obchodzi co sądzi prasa Że dla Rydzyka Bogiem jest kasa Mohery wielbią swego pasterza Dla nich ważniejszy jest od papieża

Offline

 

#4 Dzisiaj Tue, 27 Oct 2009 09:39:21 +0100

StaszekoPl

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 4
Punktów :   -1 

Re: Ulubione zestawy na poszczególne mapy

A ja napisze, że m16 i ak47 z stopping power 3 fragi i deep impact

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rowy.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.fragordie.pun.pl www.ana-promotyle.pun.pl www.shippuuden-fani.pun.pl