PROROCK CLAN

Najlepsi z najlepszych w Call od Duty Modern Warfare 2


#1 Dzisiaj Thu, 12 Nov 2009 16:11:18 +0100

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

I kto tu jest PRO??

Witam. A więc chciałem się pochwalić że dziś przybyło do mnie Call of Duty: Modern Warfare 2 i chciałem wam opowiedzieć jak to wszystko wygląda jeszcze przed uruchomieniem gry. A więc dostajemy skromne pudełko, w którym znajdziemy 2 płyty DVD, oraz małą książeczkę. Kiedy uruchamiamy 1 dysk zaczynamy od zainstalowania Steam'a i stworzenia konta, wpisujemy tam kod który znajdziemy na tyle książeczki. Całość zajmuje jakieś 5min. Potem zaczynamy instalacje. I tu jest właśnie ten problem-gra właśnie mi się instaluje i nic nie wskazuje na to że będzie to trwało chwilę. Po tym jak pasek postępu posuwa się do przodu, wnioskuję że będzie to trwało około 20-25min. Ale już wyjaśniam dlaczego: gra zajmuje niebagatelną przestrzeń 18GB na twardym dysku, co jest dużo większym wynikiem niż podstawowy MW. Na koniec zamieszczę wam screena mojej wspaniałej gry
http://i37.tinypic.com/10sc1ts.jpg


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#2 Dzisiaj Thu, 12 Nov 2009 17:10:19 +0100

JozinzBazinPL

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 20
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

18GB O_o ?????????????????    No to musze chyba zrobić porządek na Pc-cie

Offline

 

#3 Dzisiaj Thu, 12 Nov 2009 20:59:10 +0100

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

Tak 18GB Po zainstalowaniu które jak przypuszczałem trwało 25min zaczęła się aktualizacja steama i gry, przeraziłem się trochę kiedy wyskoczyło mi " Gra gotowa do użycia za 16godz" ale po zresetowaniu steama to co miało trwać 16godzin odbyło się w 10sekund ;] Gra jest kozacka, rzeź niesamowita, wysoki poziom trudności i zajebiste efekty. Kupować!!


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#4 Dzisiaj Fri, 13 Nov 2009 14:39:45 +0100

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

Niestety ale single nie był najdłuższy. Przejście zajęło mi około 6h, ale za to multi jest kozacki. Mam już za sobą 1h na multi i musze przyznać że jest zrobione perfekcyjnie. Duże mapy, miliony nowych opcjii, ladniejsze wykonanie. Jedynym minusem według mnie jest automatyczne dobranie serva (cos jak na xboksie) a to średnio mi się podoba. Jak narazie mam 9lvl i staty 109/115, slabe ale jeszcze mapki są mi nie znane. Ale muszę przyznać że poziom na multi jak narazie strasznie słaby, mimo tego że nie wiedziałem "co,gdzie i jak" a moi pro przeciwnicy oczywiście kampili to i tak udało mi się być 4 razy na podium na trybie dowolnym. Grałem z lvlami od 20 do nawet 50(jedna osoba) Zagrałem łącznie 6 meczy, strzeliłem 6 razy w głowę, zdobyłem ciąg ofiar równy 7, zabiłem 109 razy, poległem 115 razy. Gierka jest naprawde porządna a multi według mnie prezentuje się lepiej niż w "jedynce". Jedyny niedosyt pozostawia krótka kampania, która jednak obfituje w wiele ciekawych akcjii i stos niespodzianek, czasem można być naprawdę zaskoczonym. Wszystko wksazuje na to, że będzie też MW3, myślę że teraz wszyscy się cieszą Nie wiem tylko skąd w menu głównym przy trybie multi pisze "ukończono w x%" czyżby multi się kiedyś kończył??


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#5 Dzisiaj Fri, 13 Nov 2009 17:42:12 +0100

ImiolPL

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 22
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

Akurat ja gralem na konsolce u ziomka w MW2 powiem tak ,jest to dosc wymagajaca gra nie mozna tu sie zastanwiac zadlugo gdyz przeciwnik nie spi i mozna zaliczyc zgona.Zgadzam sie kampania jest krotka ale tryb dla dwoch osob poprostu mistrzostwo musze takze zobaczyc jak wyglada multi Wiec kto ma kase niech kupuje kto nie ma np: ja nie kupuje poniewaz wydalem pieniadze na inna takze wspanialom gre Batman Arkham Asylum.Mam nadzieje ze jednak wszyscy na beda ta gre w szybkim terminie.

Offline

 

#6 Dzisiaj Fri, 13 Nov 2009 20:06:07 +0100

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

Wbijaj jutro do mnie to zobaczysz multi ^^ Ja dziś zaliczam nocke z MW 2 więc może jutro już będzie z 20lvl jak wszystko dobrze pójdzie

@ Tak w sumie to trochę się boje tej nocki, staty pewnie ostro pójdą w dół bo mapki mam narazie chyba tylko 3 lekko obczajone ;/ Ale co tam, nie staty się liczą, najlepszy już i tak nie będe. Liczy się przyjemność z gry którą ten cod dostarcza nawet w nadmiarze


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#7 Dzisiaj Sun, 15 Nov 2009 18:18:11 +0100

JozinzBazinPL

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 20
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

Właśnie wróciłem do domu z nowym prezentem od mikołaja i mam pytanie. Tobie też sie 2,5h aktualizowało cod mw 2 przez steama??????

Offline

 

#8 Dzisiaj Sun, 15 Nov 2009 19:00:06 +0100

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

Re: I kto tu jest PRO??

Ta coś koło tego. Trzeba w każdym razie trochę poczekać a potem już nie ma żadnych problemów.


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blazers.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.mocna-nuta.pun.pl www.forgottenlegends.pun.pl www.browarypark.pun.pl