PROROCK CLAN

Najlepsi z najlepszych w Call od Duty Modern Warfare 2


#1 Dzisiaj Wed, 06 Jan 2010 08:01:35 +0100

straszny

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 28
Punktów :   

Clan War !

Na najbliższy piątek jest planowany sparing z niejakim klanem pHp. Co do godziny trzeba się jeszcze porozumieć , ale myślę że to będą godziny wieczorne około 19-21. Trzeba też wybrać jakieś tryby oni dwa i my dwa . Ja bym proponował zagrać S&D na mapie Sub Base drugą mapę i tryb wybierzecie w sondzie którą założę . Planuje się zagrać 5 vs 5 choć liczba graczy może jeszcze się zwiększyć na co ich naciskam gdyż oni mają 8 członków , a my 13  . Udział narazie potwierdzili : Sierżant Val , Zasada , Oszust . Reszta która chce wziąc udział proponuje zagrać dowolny na mapie Rust i dwaj najlepsi gracze zagrają w sparingu . Jeśli macie jakieś pytania albo wam się coś nie podoba to piszcie tu.

Offline

 

#2 Dzisiaj Thu, 07 Jan 2010 22:12:43 +0100

fifcio130

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: Clan War !

Dzieki ze sie dostalem zajebiscie sie gralo z filipem i szew ja zabilem 44 a filip i szew po 22lub troche mniej tak samo na snajpery gdy gralismy zabilem 16 a filip i szew 15 i 14

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.german2008.pun.pl www.bytowskaskillownia.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.pokemonland.pun.pl www.koronakielce73.pun.pl