PROROCK CLAN

Najlepsi z najlepszych w Call od Duty Modern Warfare 2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Forum PC
  •  » CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

#1 Dzisiaj Tue, 13 Oct 2009 19:09:21 +0200

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

Witam. Chciałbym zaprezentować wam poradnik który pomoże wam w doborze dodatków i broni na daną mapę w CoDzie 4. Mam nadzieję że komuś się on przyda, wszystko sprawdziłem przez prawie 2 lata gry i właśnie takie zestawy są według mnie najlepsze.
UWAGA: Nie odpowiadam za jakiekolwiek różnice między PC a X360. Jeżeli coś co na PC jest bardzo dobrym rozwiązaniem, a na X360 po prostu "sucks" nie jest to moja wina. Wszystko zostało sprawdzone na PC, a z X'em miałem za mało do czynienia aby sprawdzić jak się tam gra. Oczywiście do broni trzeba mieć lvl ale to nie jest problem prawda hardcorowi gracze? Jest to poradnik jak wygodnie podbijać staty na 55lvlu

Zapraszam do lektury i mam nadzieje że ktoś to chociaż przeczyta.

Jak dobrze wiemy w CoD'ie jedną z najważniejszych rzeczy jest dobre dobranie broni i dodatków, to pozwala nawet na wbijanie dobrych statów grając w gre drugi czy trzeci raz. Na początek 6 złotych zasad Lorda Bitów ...
1 zasada - Nie kampimy!. Są to zestawy skierowane do graczy którzy potrafią grać bez kampienia!
2 zasada - Granat ogłuszający! - Do każdego zestawu wybieramy granat ogłuszający ponieważ najlepiej sprawdza się w "terenie"
3 zasada - Hardcore!! - poradnik został oparty tylko o tryb hardcore, ale na trybie podstawowym też powinien się dobrze sprawdzać.
4 zasada - Celownik laserowy! - wszystkie typy broni (oprócz tych w których napisałem np "tłumik") mają posiadać celowniki laserowe!
5 zasada - Snipisz tylko wtedy kiedy jest co snipić, wchodzisz na serv gdzie poleciłem sniperke, wybierasz ten slot i patrzasz sie czy są jacyś sniperzy, jeżeli nie od razu bierzesz się za szturm!
6 zasada - No marty!! - nie używamy marty i innego szajsu, martyrdom jest dla noobów a my jesteśmy PRO ;]

Może aby wszystko było jasne to najpierw wypiszę moje sloty a potem na daną mapke będe tylko pisał o jakiej broni mówimy:

1 slot - M4 z celownikiem laserowym, Desert Eagle, Dodatki: Odłamkowy x3, podwójny strzał, głębokie uderzenie. Wspaniała broń szturmowa, podwójny strzał daje nam dużo większą szybkostrzelność, dzięki której możemy dużo szybciej zabić naszego przeciwnika, w połączeniu z głębokim uderzeniem daje nam świetną skuteczność w zabijaniu przez ściany. 3 odłamkowe pozwalają zawsze być przygotowanym na rzut granatem przez drzwi ew. na skłonienie kogoś do wyjścia z kryjówki jednym celnym rzutem.

2 slot - P90, Colt 1911, Dodatki: Ogłuszający x3, moc obalająca, głębokie uderzenie. Broń która jest bardzo przydatna na plansze gdzie mamy 30+ graczy, dużo naboi, i duża skuteczność ataku. Niektórzy gracze będą nas nazywać noobami i spamerami ale nasze staty będą nam to w 100% rekompensować. Uwaga : Broń polecam na KAŻDĄ planszę gdzie mamy wielu graczy - od 30-50

3 slot - R700 (celownik zwykły lub ACOG, jak kto woli),Colt 1911, Dodatki: Claymore, Zakłócenia UAV, Płuca jak miechy ( W przypadku ACOG'a Pewne Celowanie) . Oczywiście tu chyba nie muszę nic mówić. Claymore pomoże nam zostać na miejscówce nie bojąc się że ktoś zajdzie nas od tyłu, zakłócenia dadzą nam "niewidzialność" na radarach wroga (szczególnie przydatne na SaD kiedy zostajesz 1vs1 z przeciwnikiem) a płuca jak miechy zapewnią nam spokojne snajpienie i wyczekiwanie na wdechu na podejście przeciwnika na przysłowiowego head'a ( ACOG+ pewne celowanie to prawie ten sam efekt).

4 slot - G3 ( tutaj koniecznie tłumik!!) Colt 1911 (również tłumik) Dodatki : Claymore, Zakłócenia UAV, Głębokie udzerzenie. Broń - MARZENIE!! wystarczy trochę poćwiczyć a wspaniale sprawdza się w szturmie oraz na dystans kosząc nawet lepiej niż snajperka. Oczywiście broń lepiej sprawdza się na dystans, dlatego dobrałem takie dodatki. Które jednak bardzo dobrze sprawdzają się w szturmie, ale jeżeli komuś by one w szturmie nie pasowały można spokojnie zmienić.

5 slot - Tutaj chwilę myślałem nad ostatnim slotem i dam wam do dyspozycji 2 zestawy, wy wybierzcie w czym czujecie się lepiej.
M60E4, Desert Eagle, Dodatki : RPG-7, Moc Obalająca, Głębokie uderzenie. ALBO:
M1014 (Tutaj koniecznie uchwyt, po dłuższym obyciu z bronią celownik), Desert Eagle, Dodatki: Saperzy, Moc obalająca, Głębokie uderzenie.
Oba zestawy po krótkim treningu pozwalają być nam Prawdziwymi Hardocorowcami. W przypadku zestawu nr 1 kosimy wszystkich wszystko, i zapewniamy drużynie bezpieczeństwo, ponieważ zestrzelamy helikoptery jeden za drugim. W przypadku zestawu nr 2 jesteśmy w stanie powstrzymać każdego do kogo tyko się zbliżymy, moc obalająca plus głębokie uderzenie dają nam na prawde daleki zasięg strzału z shotguna!! Po 2 w wypadku tego zestawu na "hardcorze" mamy każdego na strzała więc tylko idziemy przed siebie i kosimy.

Teraz czas na wyczekiwane mapki:

Ambush: Tutaj zdecydowanie szturm M4 ew. P90
Backlot: Dobre miejsca na snipe R700/G3
Bloc: Zdecydowanie R700/G3
Bog: Polecałbym Slot nr 5 i broń jaką sobie wybierzecie
Countdown: Ofc Szturm M4 rządzi
Crash: Snipe zdecydowanie
Crossfire: SNIPE!!
District: Szturm
Downpour: Zdecydowany Szturm
Overgrown: Moja ulubiona mapa Osobiście preferuje Snipe/G3, ale jeżeli jesteś mniej doświadczony to najlepiej dasz sobie rade z M4
Pipeline: Uff cudowna plansza w której jednak snipe w ogóle mi nie podchodzi, 5 slot może się przydać
Shipment: 5 slot Shotgun wymiata
Showdown: Zdecydowany szturm
Strike: Do snipienia na tej planszy trzeba się mocno przygotować ale potem robi się wymiot, wybieraj albo męka albo szturm
Vacant: 5 slot jak nic
Wet Work: Snipe/G3

Jeżeli znajdę czas i pomysł na zrobienie, dodam również miejsca do snajpienia wraz ze screenami! Ale to jest trochę roboty więc jak znajdę czas (bo już nie długo biorę się za CoD MW2) to możecie się tego kiedyś spodziewać


Ok to już koniec mojej wypociny. Teraz czas na was: Komentujcie i ogłaszajcie własne spostrzeżenia a na pewno to rozważymy. Z góry dziękuję i myślę że komuś choć trochę ten poradnik się przyda ( xboksowcy sprawdzać i pisać czy działa dobrze na X360 ) Pozdrawiam.


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#2 Dzisiaj Tue, 13 Oct 2009 21:38:20 +0200

ImiolPL

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 22
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

Bardzo fajnie zrobiony poradnik.Dokladny i wogole:P

Offline

 

#3 Dzisiaj Wed, 14 Oct 2009 07:49:55 +0200

straszny

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 28
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

na ja bym w pierwszym slocie zamieniła na ak-47 bez żadnego dodatku . ma większego powera od m4 . a tak to  jest ok !

Offline

 

#4 Dzisiaj Wed, 14 Oct 2009 20:57:03 +0200

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

No AK to też dobra opcja, ja zawsze zostawiam ją na później, najczęściej kiedy zostaje mi juz tylko on do golden guna. Wtedy wbijam reda w AK, a jak wbije golda to już mam dobrze czuje broń. I gram nim już do końca świata


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#5 Dzisiaj Wed, 14 Oct 2009 21:26:08 +0200

straszny

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 28
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

kurde .. a tak wogóle to mógłby wejść patch 1.8 który dodawał by szósty slot ;D

Offline

 

#6 Dzisiaj Wed, 14 Oct 2009 21:53:46 +0200

JozinzBazinPL

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 20
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

shotgun wymiata , a ak47 czemu bez dodatku strachu - to już lepiej lasera zamontować

Offline

 

#7 Dzisiaj Thu, 15 Oct 2009 07:16:06 +0200

straszny

Administrator

Zarejestrowany:
Posty: 28
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

jak dla mnie to lepiej się gra ak-47 bez żadnego dodatku nawet lasera !

Offline

 

#8 Dzisiaj Thu, 15 Oct 2009 12:11:27 +0200

Lord Bitów

Administrator

8314283
Zarejestrowany:
Posty: 46
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

Mi się osobiście najlepiej wymiata jednak z laserem w AK. Ale bez niczego też jest wymiot, w końcu AK-47 to AK-47 A szósty slot nie jest konieczny ale zawsze by się przydał.


Chaos – poczatek i zrodlo wszystkiego na swiecie. Z Chaosu powstala najpierw wieczna ciemnosc - Activision i ciemna noc - Infinity Ward. Z Activision i Infinity Ward zrodzilo sie nastepnie wieczne swiatlo - Cod i jasny dzien - Cod 2. Potem z Chaosu narodzila sie ziemia - Cod 3, otchlan zaswiatow - Cod 4 i ozywiajaca wszystko milosc - Cod MW 2. Potem powstalismy MY ... epoka dzieci Chaosu.

Offline

 

#9 Dzisiaj Mon, 26 Apr 2010 15:42:01 +0200

D!ablo

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

Żaden pro nie gra na publicach lowki. Jak chcecie być pro to się dowiedzcie co to jest promod n00by i spróbujcie tam trochę poćwiczyć...

Offline

 

#10 Dzisiaj Sun, 03 Oct 2010 11:30:44 +0200

bombaldil

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

D!ablo napisał:

Żaden pro nie gra na publicach lowki. Jak chcecie być pro to się dowiedzcie co to jest promod n00by i spróbujcie tam trochę poćwiczyć...

http://www.callofduty.pl/forum/viewtopi … sc&start=0

Offline

 

#11 Dzisiaj Wed, 27 Jul 2011 19:44:21 +0200

~#uTs.Bebzon*

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

Co do celowników laserowych.
Mi osobiście się lepiej biega z Ak bez celownika, ma większą celność i mniejsze rozproszenie pocisków.

Dodatków jakich używam to: x3 granat, kieszonkostwo i i głębokie uderzenie. + do tego granat dymny

Offline

 

#12 Dzisiaj Sun, 24 Feb 2013 09:58:52 +0100

Żelek

Clanowicz

Zarejestrowany:
Posty: 1
Punktów :   

Re: CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

A na Brodcast co polecasz?
Szturm?

Offline

 
  • Index
  •  » Forum PC
  •  » CoD 4 Bronie i Dodatki( Jak zostać Pro w 5min) [Poradnik]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.german2008.pun.pl www.wirtualnapolityka.pun.pl www.bytowskaskillownia.pun.pl www.koronakielce73.pun.pl www.pokemonland.pun.pl